Akimirkos

Vasariniai pažadai

2015 rugpjūčio 9

Metams vos prasidėjus prirašiau sąrašą šeimyninių pažadų. Na tai žinoma, pažadai pažadais, užmirštas liko ir šis – naršyti Lietuvą. Mažus ir kiek didesnius miestelius, aplenkiant tuos tradicinius, kuriuose kasmet n+a kartų prisibūnam.

Bet gal jau geriau vėliau nei niekad: rugpjūtis čia ir va savaitgalis antras su vis kokiom ekskursijom. Ir nors užpraeitas ne visai šeimyninis Biržuose, praeitas – mūsų trijų Kėdainiuose.

DSC_1107Juk geriausia, kai keliauji, tas klajūno jausmas: vaikštai sau nepažįstamomis gatvelėmis, suki ratus aplink vietas, kurios vietinių žvilgsnių retai tesulaukia.DSC_1069Nes ar pagavai save kada suklūstant ties turistu savo iki skausmo pažįstamame mieste, nukreipusiu fotoaparatą ten, kur gal nė nebuvai pažvelgęs? Nes visad smagu nustebti tuomet, kai jau jokių staigmenų nė nesitiki.

DSC_1054Taip ir su šitais pasivažinėjimais. Tiek dar visko nematyta, tiek dar nuostabų, kad ir labai mažų, neištyrinėtų skersgatvių, šviežiai romantiškų pasivaikščiojimų nematytuose parkuose, neskanautų bandelių ar skaniausios kada ragautos kavos – ir tik 10 ar 200 km spinduliu.DSC_1067

Taigi, Kėdainiai. Pusė dienos lėtų ekskursijų. Po senamiestį, kelias gatves aplinkui, didžiulį parką, dvarus apylinkėse. Pliusas Lietuvos žemėlapyje jau ir uždėtas!

DSC_1105Kadais maniau, anokie čia nuotykiai. Bet juk jie gimsta tada, kai jiems esi nusiteikęs. Tad nors jie ir keli, nors ir maži – džiaukis! Džiaugsmas toks dalykas – kartą netikėtai užgimęs, ištinka vis dažniau nei įprasta.DSC_1088

Gerų kelionių! Ir netikėtų atradimų:)

DSC_1078

DSC_1091

DSC_1111

DSC_1084

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply