Akimirkos

O, mama, kokia tu egoistė (ir dar apie labai gražų savaitgalį)

2016 balandžio 7

Viens kitam prisipažinom: o vis dėlto taip buvo gera tada, kai buvom tik dviese. Po vieną kas sau ar drauge, viens kitam per daug netrukdant. Savaitgalio rytais (na plius minus iki pusiaudienio) tingėti, vakarais, kai norisi, tik tylėti. Kai nori, pabėgti – po vieną, ar iki paryčių kur kartu.

Jei tik gali, renkiesi komfortą, patogumą ir kuo mažiau „nenoriu, bet reikia“. Visas tas laikas, dabar atrodo, tebuvo tik apie „noriu“ su begale „aš“.

Ir man iki šiol, kasdien, po dešimtis kartų vis dar gėdingi kaprizai – apie savo mažus norus ir Mažo poreikius, mano ramybę, nesuderinamą su jo linksmybe, ramius knygos puslapius ar savaitgalio rytus tik su mylimuoju, be jokio lego ir šimtus kartų vartytų pasakų.

Ir taip labai saldu tuomet, kai mes tik vienu du – ne tėvai, o vėl tik mylimieji. Bet jau kažkiek tuščia…

Egoizmo turbūt per kraštus, jei per dvejus metus su trupučiu vis dar dar sau paniurzgu. Ir tu, mama/tėti, žinai, kad aš vis dėlto teisi – geriau nei dabar anksčiau tikrai nebuvo.

Nes dabar geriausias mūsų laikas – trise. Net ir tais savaitgalio rytais, kai, atrodo, sielą velniui už kelias miego valandas. Bet čia va jis, su šypsena, krūva knygų rankose – pasiruošęs naujiems mažiems nuotykiams.

Tad ir praėjęs savaitgalis apie tai. Nes na niekas nebūtų įrodęs, kad diena tarp zooologijos sodo ir muziejaus gali būti įdomi.
Ir ji beprotiškai įdomi, kai į viską – ne savo, o mažesniojo akimis.

Nuostaba pasauliu – štai koks, sako, paprastas receptas tavo laimingam gyvenimui. Ir Mažas tą žino.

Faktų. Kretingos žiemos sodas su visais n+k muziejaus priestatais ir „HBH“ šalia Palangos su mini zoologijos sodu (pakaks tik jo, valgyti ten tikrai nesiūlau), kuriame tu kartu su lamomis, povais, vištomis ir veršiukais. Mažas planas labai geram savaitgaliui.

Su krikšto sūnumi kartu. Aš vienai dienai dviejų vaikų mama, o Mažas – su svajonėmis apie brolį. Tik iškart vyresnį.

Tai ką, tų nuostabų! Ir nebūtinai savaitgalį:)

DSC_0832

DSC_0839

pixlr

DSC_0826

DSC_0856

DSC_0803

DSC_0815

DSC_0872

DSC_0794

pixlr_20160406143037840

DSC_0754

DSC_0736

DSC_0771

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply