Aš nėščia

Aš nėščia. Trisdešimt šešta savaitė

2016 rugsėjo 7

Jokio grožio nematau savo nėščios kūne. Kurio apimtis dar kiek apgaulingai galima nuslėpt su viena vienintele likusia suknele. 

Bet man jau tas finišo entuziazmas – tuoj nuogąstavimai apie figūrą teliks prisiminimais. O tuomet bus labai saldu tomis pasididžiavimo akimirkomis pasimatuoti kokį rūbą iš va šio etapo.

Maniau, kad ir šįkart neišdrįsiu, bet įsidrąsinau – fotosesijai kartu su savo dviem vyrais.

Kad ir kaip banaliai, bet ir aš sau tose nuotraukose graži tuomet, kai jiedu šalia. Gyvenimo vyras, mylintis – ir va tokią. Ir pats nuostabiausias sūnus – tų pačių bambesių apie priaugtus kilogramus rezultatas.

O ir pačios veide daugiau džiaugsmo nei kažin kokio nusivylimo ar gėdos šita padėtimi. Akys nemeluoja – gal ir tiesa?

Tiesą sakant nėščiųjų fotosesijų nemėgau – nei žiūrėti, nei tokiai pasiryžti. Galvojau reikia realios jos: ne rugių laukuose apglėbus pilvą, kai po užmerktom akim, atrodo, ne harmonija, o „blemba, kaip pykina“.

Ir tavęs prašo – išsitiesk, šypsokis, būk graži, PASIJAUSK graži. Ir tu nė kiek ne į tą pusę.

Maniau geriau prieš objektyvą kiek pabalusi, o ne papudruota, vangiai besidorojanti su kūnu, įamžinta kasdienybėje, bandanti suderinti save įprastą ir va tą šiuo metu atrodo niekam netinkamą.

Bet objektyvas turi galios. Šiaip kuo čia skųstis, nes laimės tikrai į valias. Po širdimi tai – ko labai troškome. Šalia žmonės – na taip, 23 valandas paros kenčiantys dėl to, nes jie „nieko nesupranta“ – bet svarbesni man už save pačią.

Ir nors kone visas savaičių dienoraštis – apie tai, kad nieko per daug pakylėto per šį laiką nėra. Ir nėštumas 23 valandas per parą – ne apie palaimingą laukimą, šeštąjį jausmą, bundantį moteriškumą, o beprotiškai daug nepatogumų, ašarų, asmeninių ir tarpusavio krizių.

Ir tą vieną likusią valandą, kai tu – iš tiesų ant sparnų. Kupina meilės, dėkingumo, gražių žodžių sau ir pasauliui.

O ir vis dėlto, ta valanda – kiek per maža per parą. Jų kur kas daugiau. Nes viskas su labai gražiu tikslu.

P.s. Ačiū, Milda! Atradau grožio savyje ir laukime 🙂

Laura&Co-1532

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply