Aš nėščia

Aš nėščia. Trisdešimt devinta savaitė

2016 rugsėjo 14

Aš buvau įsitikinusi – mažasis gims vėluodamas. Tai buvo vienintelis „aš jaučiu“, kurį sau leidau (nes tie nėštuminiai šeštieji pojūčiai mane nuolat apgaudinėja), nes ir pirmasis nė kiek neskubėjo rodytis pasaulyje. O šįkart ir aš pati jaučiuosi neįtikėtinai gerai, lyg gimdymas už kelių mėnesių. O ne, gali būti, geros savaitės bėgyje.

Taigi taip, gydytoja patikino – visi požymiai rodo, kad oficialios gimdymo datos galiu ir nesulaukti. Vaikelis didelis, ir pasiruošęs pasirodyti bet kada. 3 centimetrai ir placenta, skaičiuojanti paskutines darbo dienas.

Kūnas ruošiasi – jaučiu spaudimą. Na žinai, kad jau atrodo tuoj ims ir bac išlįs! Vis dažnesnis nugaros skausmas, nors ją per nėštumą ir teskaudėjo kartą kitą. Sąrėmių be skausmo daug – na bet jie pas mane kokius tris mėnesius. O tų su nemaloniais pojūčiais – suskaičiavau gal kelis. Tik pilvas! Atrodo, pagaliau, auga ne dienomis, o valandomis!

Ar jau artėja? Šiaip ką aš čia – tebuvo viena naktis, kai jau maniau JAU! Ir aišku – nieko, ir po jos vėl tas pats – viskas gerai. Kažkaip įtartinai per daug lengvai.

Tik ta panika. Vos iš gydytojos skubėjau daryti visko, ką atidėliojau. Iškart po vizito, vietoj mankštos – mašinos plovimas ir siurbimas. Na jei dar kažkiek pavyksta pačiai, kam prašyti vyro?

Paskutiniai pirkiniai. Drabužėlių skalbimas. „Uniformų“ į darželį ruošimas vyresniajam – šis pateks į senelių rankas. Skalbimas, lyginimas – viskas į atsargą, kad tik vyrams nieko nepritrūktų. Švarių namų, maisto, nurodymų ir kuo mažiau nenumatytų atvejų.

Ir taip taip, manęs nebus ilgiausiai keturias dienas, bet norisi pasiruošti visiems nenumatytiems atvejams.

Piešiu planus visiems galimiems gimdymo scenarijams – jų po vieną reikia kiekvienam paros metui, kad vyresnysis su kuo mažiau streso pereitų į senelių rankas. Visi įspėti ir pasiruošę.

Ir taip, pagaliau laikas lagaminui! Esu turbūt vienintelė, kuri šį reikalą atidėlioja paskutinei minutei. Susikroviau, ko pačiai namuose neprireiks. O visa kita – gydytoja sako, net ir ekstra atveju turėsiu bent valandą. Per tiek juk tikrai spėsiu susidėti daiktus, ar ne?

Kas vakarą užmiegu su mintimi, kad gal jau ši naktis – TA? Uždelsto veikimo bomba.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply