Akimirkos

Ar tu tai matei?

2015 rugsėjo 30

Tai Anykščiai šiemet nusipelno „Metų Palangos“ titulo! Kiek žmonių! Buvai ten ir tu? Tad žinai apie ką kalbu. Net ir sutikus ką seniai matyto, po penkto mandagaus klausimo, jei šie nukryps apie tai, kas nuveikta per vasarą, būtinai pasiteiraus kuris – ar jau buvai TEN??

Na tai taip, buvome ir mes. Žmonių – kaip į kokį paskutinį „Foje“ koncertą, eilės, kamščiai, kur kas labiau brangūs, o ne skanūs užkandėliai lajų tako papėdėse.

DSC_0180

Ir vis dėlto, aš iš ten – su didele šypsena! Mažas miestukas, o šurmulio – pavydėt ir kiekvienam didesniam.

DSC_0193

Na ir kas, kad iš plano maximum – išnaršyti visus Anykščius, ar bent jau be pasivaikščiojimo virš medžių lajų pagaliau nučiuožti vasarine rogučių trasa – liko vos vienintelis pažymėtas pliusas šiame mieste. (Bent tiek, kad pliusų iki tol sudėta į valias:)

DSC_0194

Mat mažas – tądien nelabai nuotaikoj, juo labiau jei laukti eilėje prie rogučių – 2,5 valandos!! Tikrai taip – buvo tokių, kuriems kelios valandos eilėj – nė motais. Ir, beje, jie visi su šypsenom.

DSC_0197

Aš čia apie tai, kad labai gražu matyti besidominčius, besidžiaugiančius, atrandančius ir nustembančius – čia, šimtas kitas kilometrų nuo namų. Visus, su šypsena ir tarsi su pasididžiavimu – „Tai mano šalis!“DSC_0208

Tai ką gi – atradimų! Pasižvalgyk – jų visad pilna aplinkui, net jei tais pačiais takais šimtus kartų išvaikščiota. Tereikia įsižiūrėti. Ir nusiteikti – atrasti:)

DSC_0211

DSC_0212

DSC_0213

DSC_0217

DSC_0226

DSC_0230

DSC_0233

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply