Apie

Aš – Laura, nuo pat mažumės iki dabar iš Vilniaus.

Priešistorė. Iki pasirodant sūnui vadinau save žurnaliste. Dar mokykloj buvau įsitikinusi – būsiu tik ja! Mėgau labiau ne rašyti, kur kas labiau – sutikti naujus žmones, klausti jų ir klausytis. Tiek jų sutikta, su kuriais paprastai nė nesusidurtum. Taigi prasidėjo – pirmoji žurnalistikos mokykla „Mokyklos fronte“, bohemiška „Pravda“, „Delfi.lt gatvė“, „balsas.lt“, „alfa.lt“, lrytas.lt“ ir pats geriausias ever redaktorius, „IQ The Economist“ – istorija ilga.

Kasdienė mantra. Svajok, tikėk, išdrįsk, bandyk, suklysk – ir vėl iš naujo. Gyvenk šiandieną taip, kad vakare nesigailėtum dėl to, ko nepadarei, nepasakei, neišbandei. Daryk tai, ką nori. Ir norėk, labai!

Kam man blog’as? Gyvenimas kažkiek vaiko akimis – jau nebeatsiejama. Kai aplink tiiieeeek galimybių, viskas nauja, tiek mažų dalykų, verčiančių sustoti, ir iš naujo išgyventi! Norisi juos rinkti, kaupti ir dalintis. Kolekcionuoti įspūdžius, žmonių istorijas, atradimus – prie viryklės, darbo stalo ar smėlio dėžėje. Išgirsti žodžius, keičiančius gyvenimus. Įsiklausyti į muziką, įkvepiančią geresnei už vakar dienai. Mėgautis! Vaizdais – gyvais, fotografuotais, pieštais ar išgalvotais. Brangūs, paprasti ir neeiliniai – maži ir dideli kasdieniai atradimai.

Beprotiškai patinka. Desertas, kai jo tikrai nusipelnei. Nuoširdūs nepažįstamieji. Ir tikri draugai – tyloje ar linksmybėje, kai vienodai gera. Šeštadieninės lenktynės su vyru bėgimo trasoje. Ir pasimatymai su juo – tik dviese. Tingūs savaitgalio rytai trise. Interviu – su klausimais, stebinančiais kalbantįjį. Ir permąstyti verčiančiais atsakymais. Indiška arbata su pienu. Tuščias molbertas ir teptukai, atrodo, šokantys tarp pirštų. Šypsenos! Ir šios gražiausios – vaiko. 

Herojai. Visi tie, kurie išdrįsta. Keičiasi, bando, keičia.

O kai aš užaugsiu? Ir man atrodo, kad tai klausimas, priverčiantis nesustoti, ieškoti, planuoti ir siekti. Nes svajoti, keisti ir keistis – kad ir iš esmės, niekada ne per vėlu.

Pradžiai tiek. O visa kita – blog’o puslapiuose!

No Comments

Leave a Reply